Star Wars:Battlefront İnceleme

Battfield’ı1030897_lb_231x326_en_us_5e_2015-04-28-11-47-22_d5e1ae356894059158059186d1a1aa842cae8563n yapımcı stüdyosu tarafından yapılan ve oyuncuların merakla beklediği Star Wars:Battlefront oyunu artık pc ile de oynanılabilir halde . Ben filmlerini de sevdiğim bu oyunun videoları merakla izliyordum zaten.Ayrıca beta aşamasında oyuncular tarafından da büyük ilgi gören bu oyun gerçekçi ve kaliteli görselleri ile oynanmaya değer.

Oyunun oynanışı konusunda oyuncular tarafından kolay bulundu yani savaş modunda ateş edip isabet ettirmek kolay olduğundan yerden kalkamıyorsunuz bu da oyunun eksi bir yanı.Ateş etmek kolay olsa da uzay gemilerini sürmek pek kolay değil gibi gözüküyor.

Oyunda 10 tane mod seçeneği bulunmakta olup bunları çevrim içi şekilde oynayabiliyorsunuz.Ayrıca oyunda çeşitli karakter bulunmakta.Darth Vader’dan, Luke Skywalker’a kadar istediğiniz kahramanı seçip  tarafınızı belirleyebilir ve oyununuzu güzel bir grafiksel deneyimle oynayabilirsiniz.

Oyunun bir diğer eksi yanı da space battleın olmayışı.Özelikle Star Wars seven birisi olarak space battleın olmayışı oyunun en büyük eksikliklerinden her ne kadar grafiksel şekilde muhteşem olsa da oyun daha fazla story tarzında olabilirdi.

Betasıyla da adını duyuran gerçekçi grafikleriyle Star Wars:Battlefront oyununda güç sizinle olsun.

ogimage-img

Advertisements
Star Wars:Battlefront İnceleme

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s